Biały kolor w domu


W naszych mieszkaniach często królują kremy, odcienie brązu i ostatnimi czasy również wkradły się szarości. Mało osób eksperymentuje z mocnymi barwami, a jeszcze mniej osób stawia na biel, jako motyw przewodni czy to w całym mieszkaniu, czy chociaż w salonie. Jednak, jeśli chcemy by nasze mieszkanie naprawdę było nowoczesne, to na pewno dobrym rozwiązaniem okażą się białe meble do salonu jak też korzystanie ze szklanych rozwiązań. W dużej ilości salonów meblowych możemy kupić meble, które idealnie wpasują się, w niemalże każdą aranżację właśnie, dlatego, że są białe. Sporo osób uważa, że biały kolor jest nudny.

białe meble do pokoju
Author: Johan Hansson
Source: http://www.flickr.com
Jednak, jeśli wybierzemy brązowe meble to salon na pewno nie będzie się niczym wyróżniał. Chodzi tu raczej o wybór pasujących mebli i co ważne dopasowanych dodatków. W zależności od tego, jaki chcemy mieć salon, tak możemy go zaaranżować. A jeśli kupimy białe meble to dodamy danemu wnętrzu współczesnego charakteru. Jednak nie tylko meble mogą być w bieli, również fotele mogą być w tym kolorze. Wszystko jest zależne od naszej wizji.

białe fotele z poduszkami
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Meble do pokoju gościnnego

Kiedy aranżujemy mieszkanie(zobacz szafy przesuwne na wymiar poznań) bardzo dużą uwagę przykładamy do urządzania salonu. Wiadomo, większość gości zobaczy pewnie tylko tą cześć naszego mieszkania. Dlatego naprawdę dobrze zorganizować przestrzeń, która będzie zapamiętana. Jednak najistotniejsze jest to, że przez właściwe urządzenie tego pomieszczenia, będziemy mogli przyjemnie spędzać w nim czas. Bardzo interesującym rozwiązaniem są białe meble do salonu. Choć wielu ludzi skrzywi się na taką opcję, to naprawdę białe meble w salonie są świetnym rozwiązaniem. Nie ma znaczenia jakiej wielkości mamy salon, najlepiej wybierać takie rzeczy, które optycznie powiększą pomieszczenie. Białe meble nie są przytłaczające i dzięki temu salon zawsze będzie prezentował się lekko.

Możemy postawić na mocny akcent w postaci kompletu wypoczynkowego, a możemy też w całości postawić na biel i tylko lampą i zasłonami ożywić nasz salon. W dzisiejszych czasach możemy zaszaleć. Nie ma, sensu stawiać na bezpieczne rozwiązania. Najlepiej postawić na interesujące połączenia. Możemy wybrać białe meble i wybrać czarną podłogę. Takie klasyczne, a zarazem niebanalne przy aranżacji wnętrza połączenie na sto procent sprawi, że nasz salon będzie jednym z ciekawszych i na bank nowoczesnych.