Brodziki łazienkowe, wanny asymetryczne. Najbardziej praktyczne wybory do łazienki


Kiedy urządzamy łazienkę ogromnym dylematem bywa to czy wolelibyśmy wannę czy prysznic. Wiadomo, że myślimy również, które kafelki będą najlepsze, czy może jednak kłaść kafli kafli na rzecz jakiegoś innego rozwiązania. Rozmyślamy rzeczywiście nad wszystkim dość długo, ale najwięcej nad tym czy lepiej posiadać wannę czy prysznic. Bardzo często, jeżeli łazienka jest mała wybiera się prysznic, a jeśli jest trochę większa to wybieramy wannę. Kiedy, więc łazienka nie jest duża trzeba sprawdzić, jakie są brodziki łazienkowe.

wanna asymetryczna
Author: Elin B
Source: http://www.flickr.com
Wybór jest ogromny, więc na sto procent damy radę kupić odpowiedni brodzik do szyb, jakie dobierzemy żeby posiadać porządny prysznic (więcej tutaj) . Niektórzy z nas wybiorą głęboki brodzik, a inne osoby będą wolały bardzo płytki brodzik. Wszystko zależy od naszych upodobań. Najważniejsze, żeby dopasować wszystko wymiarami i posiadać porządny prysznic w łazience. Chyba, że postanowimy mieć wannę, wtedy również będziemy musieli odrobinę się nagłowić. Bo producenci zadbali o to, by i fani prysznica i osoby lubiące wanny mieli, w czym poszukiwać swych idealnych modeli do pokoi łazienkowych.

Wanny asymetryczne w łazienkach w mieszkaniuOstatnio ludzie kupują o niebo ciekawsze wanny aniżeli do niedawna. A niedawno we wszystkich mieszkaniach mieliśmy identyczne wanny, dość długie i w kształcie prostokąta, a dziś można mieć niczym w hotelach przykładowo wanny asymetryczne (to może być świetny pomysł). To bardzo interesujące rozwiązanie, szczególnie, kiedy łazienka nie jest bardzo duża. Tego typu asymełazienka (sprawdź) możliwość na oszczędność miejsca, nie rezygnując z komfortu, jakim jest wanna. Dobrze, więc rozejrzeć się za wannami asymetrycznymi.
Są one na bank droższe niż standardowe wanny, ale na pewno też ładniej wyglądają. Tak, więc gdy chcemy, by nasza łazienka prezentowała się nowocześnie i była dla nas wygodna, to warto kupić wannę asymetryczną. Musimy oczywiście poprzeglądać ofertę kilku sklepów, bo jest wiele opcji takich wanien i na pewno damy radę wybrać tę idealną do swojej łazienki. Oczywiście, jeśli posiadamy bardzo dużą łazienkę to możemy sobie wstawić podwójną wannę i prysznic i wtedy też będzie dylemat, na które produkty postawić, by łazienka świetnie się prezentowała.