BUDUJEMY POMYSŁOWĄ ŁAZIENKĘ WE WROCŁAWIU


Dziś, gdy nie mamy czasu na wszystko rzadziej używamy wanny, o wiele częściej nasz wybór pod prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. Na rynku jest ogrom kabin, są prostokątne, w kształcie walca, przeszklone i z plastiku, wszystko zależy od tego, co nam się podoba. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany bardzo często. Ostatnimi czasy ludzi, kiedy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na typową wannę.
Dostojna łazienka w stylu Art Deco
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Dużym udogodnieniem jest też to, że przy zakupie kabiny prysznicowej można pomyśleć też wyższy brodzik, który będzie nam służyć za mini wannę. Kabiny ze szkła hartowanego to wybór, które może nam nieźle namieszać w głowie. Dlatego warto po pierwsze pamiętać o tym, jak duża kabina zmieści się w naszej łazienki, bo to, co świetnie wygląda w sklepie będzie prezentowało się całkiem inaczej u nas w domu. Nie dajmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, postawmy w tej kwestii o rozsądku.

ZAHARTOWAĆ SZKŁO

parawany
Author: Coram Poland
Gdy słyszymy wyraz szkło myślimy ono raczej z czymś kruchym. Wszyscy na sto procent zbiliśmy kiedyś lusterko, albo jakąś inny przedmiot, bo o zbicie czegoś ze szkła przecież nie jest ciężkie. Dlatego jesteśmy dość ostrożni, kiedy zastanawiamy się nad tym by kupić jakieś przedmioty do własnego mieszkania ze szkła. Tymczasem zawsze możemy kupić przedmioty ze szkła przetworzonego. Szkło hartowane to idealne rozwiązanie, gdy robione są talerzyki i wszystkie pozostałe produkty, które w trakcie codziennego korzystania mogą szybko się zniszczyć, gdyby były zrobione po prostu ze szkła. Hartowanie szkła polega na ogrzewanie go do wysokiej temperatury a później zlewanie go zimną wodą. Przez to szkło tego typu jest o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłę szkło. Nie trzeba, więc obawiać się szklanych rzeczy, wystarczy, że sprawdzimy, z jakiego szkła są wykonane.
Szkło hartowane ma multum ciekawych zastosowań, z których możemy skorzystać wyposażająć nasze mieszkanie. Można kupić szklane półki i szklane blaty, dodatkowo można nawet rozważyć zrobieniu szklanych schodów, czy zamiast zwykłej kabiny prysznicowej wybrać przesuwane hartowane drzwi, które będą przedzielały miejsce do brania prysznicu od reszty łazienki.