Ciekawe pomysły aranżacyjne. Co może zmienić przestrzeń w domu na lepsze?


Odnalezienie interesujących rozwiązań pod względem aranżacyjnym zajmuje trochę czasu. Dobrze jest jednak zastanowić się nad tym, bo efekt, jaki możemy osiągnąć będzie wart całego poświecenia. W jaki sposób możemy urozmaicić wnętrze domu?


mieszkanie - marina
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Duże możliwości dają fototapety.

Jeśli zainteresował Cię opisywany artykuł, kliknij też na tego typu link, ponieważ znajdziesz w nim inny tego typu świetny serwis (https://partnerzy.pl/) - on także jest godny uwagi.

Są one dziś coraz bardziej modne. Świetnym przykładem mogą być fototapety uliczki, jakie można ładnie wkomponować w taką przestrzeń- fototapety przedstawiające uliczki. Z pewnością jest sporo przykładów na wykorzystanie takich tapet, dlatego warto pooglądać różne zdjęcia takich aranżacji, by zaczerpnąć trochę inspiracji. W takim wypadku z pewnością wpadniemy na jakiś ciekawy pomysł na to, w jaki sposób wkomponować tego typu fototapetę na przykład w salonie. Dlaczego nie stworzyć czegoś spektakularnego w tym miejscu? Fototapety 3d dadzą niebanalny efekt. Bez wątpienia odwiedzający nas goście nie przejdą obojętnie obok takiej kompozycji. Niektóre z tych fototapet są tak rzeczywiste, że możemy niemal przenieść się w jakieś inne miejsce. W deszczowy las lub pod wodospad, z jakiego tryska mroźna, górska woda. Istnieją fototapety 3d z abstrakcją. Mamy patrząc na nie wrażenie, jakby poszczególne elementy prawie wychodziły ze ścian. Taki efekt spowoduje, że trudno będzie oderwać wzrok od takiego widoku. Będą one również świetne do pokoju dla dziecka, gdyż na pewno rozbudzą wyobraźnię dziecka.


mieszkanie - stykówka
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Fototapety uliczki albo też te w formacie 3d to jedynie jedna propozycja. Gdy mowa jednak o nadaniu ścianom interesującemu wyglądu, to opłaci pobawić się trochę różnymi materiałami. Coraz popularniejsze jest zastosowanie na ścianach różnego rodzaju surowców, takich jak kora, kamień czy tym podobne- odkryj więcej. Daje to efekt bardzo ciekawy. Można w ten sposób oddzielić między sobą przestrzenie użytkowe, będące wykorzystywane do odmiennych celów. Tak jak ma to miejsce choćby w salonie połączonym z kuchnią. Możliwości jest całkiem sporo. Na pewno gotowe panele, wykonane z pociętych plastrów drzewa, to interesujący akcent na ścianach.


Używanie naturalnych surowców w domu, to na pewno świetny pomysł aranżacyjny. Doskonale ożywiają one przestrzeń i sprawiają, że jest ona bardziej żywa, niż w przypadku używania jedynie surowców standardowych czy nowoczesnych. Dobrze jest poszukiwać inspiracji wszędzie dookoła, by uzyskać rezultat, który będzie w pełni zadowalający oraz oryginalny.