Ciekawe sposoby na ozdobienie okien


Czasem każdy z nas chce wprowadzić zmiany w mieszkaniu. Dokonujemy remontów, zmieniamy kolor ściany, lub chociażby przemeblowujemy pokój. Lecz nie musimy planować tak dużych fizycznych i finansowych trudów, wystarczą czasem drobne zakupy. Idealnym sposobem jest zmiana aranżacji okien. Ciekawe zasłony, wielobarwne rolety, firany makarony - wszystko to aby urozmaicić każde z twoich pomieszczeń.


Zarówno w internecie jak i w marketach specjalistycznych, odszukamy mnóstwo deseni i modeli na firanki gotowe. Jeśli w każdym własnym pomieszczeniu, masz zwykłe zasłony, może należałoby to zmienić? Obecnie dostępnych jest dużo modeli do każdego typu lokum. Nowoczesne, kolorowe desenie do łazienki, wzory kwiatowe i kompozycje z owoców do kuchni, a może ciekawe
wystrój salonu
Author: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Source: http://www.flickr.com
firany makarony do salonu? Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia w tej materii. Nie masz karniszy? To nie jest problem! Możesz zaopatrzyć się w zazdrostki z modnymi wzorami. W niezwykle prosty sposób montujesz je bezpośrednio na szybie, zapewniając sobie tym samym nieco prywatności w ciągu dnia.

Zasłony również możemy znaleźć w nietypowych wzorach. W zależności od dekorowanego pomieszczenia, należy wybrać odmienny typ. W pokoju dziecka możemy umieścić kolorowe desenie, przedstawiające postaci z ukochanych bajek naszych latorośli. Do przedpokoju, w którym zawiesiliśmy firany makarony sprawdzą się stonowane, pastelowe zasłony. W kuchni z kolei można nie używać szczelnych materiałów w oknach, bowiem zagwarantuje nam to większą podaż naturalnego światła słonecznego. Zasłony możemy drapować w ciekawe wzory, nie muszą spokojnie zwisać w dół. Kupując specjalistyczne troczki i sznurki można dowolnie je podwieszać, uzyskując oryginalny, niestandardowy efekt.


Jeśli firanki gotowe lub zasłony nie są dla ciebie wystarczające, może powinieneś zaciekawić się montażem rolet? Mamy różne alternatywy do wyboru, bardziej kosztowną, ze specjalnym urządzeniem, do umieszczania pod karniszem, lub tańszą, którą w łatwy sposób umieszczamy bezpośrednio na ramie okiennej - Alena Firany. Nie istotne którą z tych alternatyw wybierzesz, najważniejsze jest aby eksperymentować z kolorami i fakturą. Obecnie wiele firm proponuje unikatowe wzory, wystarczy poszukać w internecie.

Aranżacja okien może odmienić twoje całe lokum na dobre. Mamy do dyspozycji wszelkiego typu artykuły: od zasłon różnokolorowych przez firany makarony, po rolety z reprodukcjami znanych obrazów. Ograniczyć nas może jedynie własna pomysłowość.Pełna oferta -> przeczytajk o firanach makaronach.