Ciekawe sposoby na ozdobienie okien


Czasem każdy z nas chce wprowadzić zmiany w mieszkaniu. Dokonujemy remontów, zmieniamy kolor ściany, lub chociażby przemeblowujemy pokój. Lecz nie musimy planować tak dużych fizycznych i finansowych trudów, wystarczą czasem drobne zakupy. Idealnym sposobem jest zmiana aranżacji okien. Ciekawe zasłony, wielobarwne rolety, firany makarony - wszystko to aby urozmaicić każde z twoich pomieszczeń.


Zarówno w internecie jak i w marketach specjalistycznych, odszukamy mnóstwo deseni i modeli na firanki gotowe. Jeśli w każdym własnym pomieszczeniu, masz zwykłe zasłony, może należałoby to zmienić? Obecnie dostępnych jest dużo modeli do każdego typu lokum. Nowoczesne, kolorowe desenie do łazienki, wzory kwiatowe i kompozycje z owoców do kuchni, a może ciekawe
wystrój salonu
Author: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Source: http://www.flickr.com
firany makarony do salonu? Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia w tej materii. Nie masz karniszy? To nie jest problem! Możesz zaopatrzyć się w zazdrostki z modnymi wzorami. W niezwykle prosty sposób montujesz je bezpośrednio na szybie, zapewniając sobie tym samym nieco prywatności w ciągu dnia.

Zasłony również możemy znaleźć w nietypowych wzorach. W zależności od dekorowanego pomieszczenia, należy wybrać odmienny typ. W pokoju dziecka możemy umieścić kolorowe desenie, przedstawiające postaci z ukochanych bajek naszych latorośli. Do przedpokoju, w którym zawiesiliśmy firany makarony sprawdzą się stonowane, pastelowe zasłony. W kuchni z kolei można nie używać szczelnych materiałów w oknach, bowiem zagwarantuje nam to większą podaż naturalnego światła słonecznego. Zasłony Zasłony fajne Alena firany i zasłony marzeńdrapować w ciekawe wzory, nie muszą spokojnie zwisać w dół. Kupując specjalistyczne troczki i sznurki można dowolnie je podwieszać, uzyskując oryginalny, niestandardowy efekt.


Jeśli firanki gotowe lub zasłony zasłony (serwis Alena sklep online zapraszamy - wejdź... tę zakładkę)dla ciebie wystarczające, może powinieneś zaciekawić się montażem rolet? Mamy różne alternatywy do wyboru, bardziej kosztowną, ze specjalnym urządzeniem, do umieszczania pod karniszem, lub tańszą, którą w łatwy sposób umieszczamy bezpośrednio na ramie okiennej - Alena Firany. Nie istotne którą z tych alternatyw wybierzesz, najważniejsze jest aby eksperymentować z kolorami i fakturą. Obecnie wiele firm proponuje unikatowe wzory, wystarczy poszukać w internecie.

Aranżacja okien może odmienić twoje całe lokum na dobre. Mamy do dyspozycji wszelkiego typu artykuły: od zasłon różnokolorowych przez firany makarony, po rolety z reprodukcjami znanych obrazów. Ograniczyć nas może jedynie własna pomysłowość.Pełna oferta -> przeczytajk o firanach makaronach.