Doskonale urządzone łazienki w bloku


Niewielka przestrzeń, jaka jest do dyspozycji w blokowej łazience, nie musi być powodem przekreślenia naszych planów względem urządzania tego pomieszczenia. Koncepcji może być tak dużo, jak osób, lecz wskazane jest zapoznanie się z wizualizacjami sieciowymi. To właśnie one mogą być źródłem inspiracji, w przypadku jak urządzanie łazienki w bloku.


elegancka łazienka
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
W zależności od tego, jak dużo przestrzeni mamy i jak wysoki jest nasz budżet wybierzemy odmienne zestawienie. Przede wszystkim ważne jest to, by taka łazienka - ceramika sanitarna - była funkcjonalna i by nie brakowało żadnego podstawowego sprzętu. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest dodanie eleganckiego oraz nierzucającego się w oczy prysznica w rogu. Pralka nie musi znaleźć się w łazience, jeżeli dysponujemy innymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Rezultat takiego remontu może robić niemałe wrażenie! Świetnie przemyślany projekt wyposażenia łazienki w bloku - oto przykłady.

Z jakiego powodu łazienki w bloku dla wielu stanowią wciąż temat tabu? Projektanci wnętrz i producenci mebli w sposób stopniowy uświadamiają nam jak złe jest negatywne myślenie o niedużym metrażu w tym niezwykle ważnym pomieszczeniu. Dodawane w internecie wizualizacje mniejszych łazienek pokazują, że szczególnie ważne jest spore lustro i dobrze dobrane oświetlenie. Sporo osób preferuje wówczas jasną, lecz równocześnie chłodną kolorystykę, a do tego gładkie fugi w subtelnych odcieniach.


Świetne rozwiązanie stanowią do niedawna niedoceniane schowki i pudełka, jakie możemy zamontować w dowolnym miejscu. Porady fachowców od projektowania łazienek, które znajdziemy w internecie, mogą być dla nas niezwykle pomocne. Różnego rodzaju dodatki, które ułatwią nam nawet samodzielny remont, można nabyć w wyjątkowo dobrych zestawach. Rozwiązań przybywa wprost proporcjonalnie do zapotrzebowania konsumentów na rynku, a ono nie maleje. Profesjonalnie przygotowane rozwiązania ze specjalnym przeznaczeniem do łazienek w blokach, które nie zaliczają się do największych, to hit rynkowy.