Duńska Norm-alność


Wszystkim miłośnikom duńskiego designu, a zwłaszcza nadzwyczaj rozbudowanej oferty marki MENU, znana jest doskonale wyważona stylistycznie, funkcjonalna, a przy tym zawsze nastrojowa i nieco rustykalna w stylu maniera projektancka grupy Norm. Dwóch inżynierów-architektów-designerów - Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - zawsze zaproponuje coś dla ciała i duszy, coś, co stanowić będzie uroczy, a nieodmiennie podobający się prezent.

Norm - zestaw barowy akcesoriów do wina
Author: MENU
Source: www.stylownik.pl
Tym razem oferowali światu miłośników wyrafinowanych trunków dwie odmiany kolorystyczne akcesoriów do wina.

Ten artykuł jest niesłychanie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz także inne polecane skleposwietlenie.pl treści, ponieważ są równie interesujące i pochłoną Cię całkiem.

Subtelny odcień popiołu i wyrazisty karbon kuszą wizualną miękkością. Akcesoria grupy Norm są, jak to bywa w przypadku wszystkich ich projektów, nadzwyczaj nostalgiczne, o ile można wyrazić się w ten sposób o przedmiocie.
Na zestaw do serwowania wina składa się korkociąg kelnerski, w którym połączono ze sobą stop cynku, stali szlachetnej, silikonu i gumowanej okładziny oraz pompka próżniowa, pozwalająca dłużej zachować świeżość trunku i dwie silikonowe zatyczki do butelek.

Jak zwykle w przypadku i projektów grupy Norm (pomysł na prezent) i wszystkich akcesoriów duńskiego mistrza pięknych prezentów – marki MENU – zastosowano tu wysokiej próby materiały, a eleganckie przedmioty mieszczą się ozdobionym zdjęciem pudełku.

Czy nasz artykuł wywarł na Tobie pozytywne wrażenie? Wejdź więc na naszą nową stronę - tam można zobaczyć także (https://www.miloni.pl/stol-rozkladany-blox) kolejne atrakcyjne wątki.

Dlatego są doskonale gustownym, a przy okazji bardzo praktycznym pomysłem na podarunek dla tych, którzy cenią sobie pełne wolności i magii chwile spędzone przy kieliszku dobrego wina.


Author: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek