Elektryczne suszarki do rąk - fachowy sprzęt w łazienkach publicznych


W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wyposażenia do łazienek oferują nam oprócz fundamentalnych "domowych" urządzeń, kompleksowy sprzęt poświęcony dla toalet publicznych. W ich ofercie odszukamy podajniki ręczników, pojemniki na papier toaletowy, przewijaki dla niemowląt, suszarki elektryczne do dłoni. Te ostatnie cieszą się od dobrych kilku lat największą popularnością, wobec tego jest na rynku spory ich wybór.


Dziecko w łazience
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
W przybliżeniu 75% użytkowników toalet publicznych umieszcza na naczelnym miejscu higienę. Jeśli nie ma w nich suszarki do rąk, pozostaną one prawdopodobnie wilgotne, przez co bardziej wystawione na powtórne zabrudzenie. Niehigieniczne bowiem jest przy przypuszczalnym braku ręczników, jakie zanieczyszczają środowisko, wycieranie dłoni w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk umożliwia kompletną higienę. Nawiew trwa od siedmiu do trzynastu sekund, zatem gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej. Najnowocześniejsza elektryczna suszarka do rąk ma także wkomponowany zegar, który zapobiega nadużywaniu sprzętu, natomiast jej komora pokryta jest antybakteryjną powłoką.

Suszarki do rąk posiadają funkcjonalną i bardzo solidną grzałkę PTC, która nie ma szans się przepalić oraz wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo przynajmniej 99,97% skażeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większą część wirusów. Omawiane w artykule urządzenia są używane do urządzenia łazienek publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją suszarek to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej newsów na ten temat:


Floating - siła czerpana ze spokoju
Author: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Source: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Bezdotykowe suszenie rąk to wspaniałe rozwiązanie, jakie trzeba stosować w toaletach publicznych. Jest niezwykle ekonomiczne, przez co pozwala na oszczędność energii oraz przychylne środowisku, nie trujemy bowiem otoczenia za pomocą ręczników, których na wysypiskach jest aż 25% w odniesieniu do całkowitej sumy odpadów. Poprzez ich zastosowanie po wyjściu z toalety publicznej możemy cieszyć się zadbanymi dłońmi, z których zostały wypędzone prawie że wszystkie bakterie.