Fototapety sprawdzą się we wnętrzach zrobionych w nowoczesnym stylu


Dla osób pragnących wyjątkowych doznań estetycznych we wnętrzach, poleca się fototapety na wymiar. Na co warto zwrócić uwagę wybierając fototapetę do wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym?


Pewnego rodzaju nowością jeśli chodzi o wielkoformatowe wydruki wykorzystywane w aranżacji wnętrz są fototapety 3D na ścianę.
miejsca
Author: Rob Marquardt
Source: http://www.flickr.com


Trójwymiarowe obrazy, które potrafią w pewien sposób zmylić umysł człowieka to doskonały sposób na optyczne powiększenie niewielkiego pokoju - fototapety 3d na ścianę. Pośród polecanych motywów w tej kategorii odnaleźć można na przykład klimatyczne uliczki, pomosty oraz wiele innych krajobrazów. W formacie trójwymiarowym także możemy kupić fototapety abstrakcja. Wyjątkowe grafiki z abstrakcyjnymi motywami najlepiej odnajdą się w nowoczesnych, designerskich pomieszczeniach i przestrzeniach biurowych - sprawdź. Często wykonywanym wzorem w kategorii abstrakcja w formacie 3D jest tunel - intrygujący korytarz, stwarzający wrażenie niekończącej się przestrzenii, przejścia do innego świata.


Zakupy w markecie
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com


Drukarnie produkujące fototapet mogą zaproponować nie tylko bogaty wybór wzorów, lecz także dopasowanie materiałów, z których powstanie nasza wymarzona fototapeta.

Emocjonujący materiał? Jeżeli tak myślisz, kliknij ten link. Tam czeka na Ciebie więcej bonusów - one również Cię bardzo zainteresują!

Dzięki temu fototapetę możemy zastosować także w łazience. Przy zastosowaniu papieru o idealnych właściwościach oraz wybraniu właściwej techniki montażu fototapety, wykonana aranżacja będzie wytrzymała na wilgoć i przetrwa wiele lat.
Dodatkowo, już położoną fototapetę na ścianę można pokryć dodatkową warstwą laminatu, dzięki czemu będzie ona też udodporniona na mechaniczne uszkodzenia.