Gustowne dopełnienia meblowe do przestrzeni nowoczesnego domu.


Domy już dawno przestały stanowić jedynie miejsca, w którym można złożyć głowę na poduszce po dniu pełnym obowiązków. Obecnie kupujący są w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu – i to w praktycznie każdej życiowej sferze.


systemy cokołowe
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Prezenty
Author: Pedro Ribeiro Simões
Source: http://www.flickr.com


Malowanie właściwe
Umeblowanie mieszkania jest tu sferą wyjątkową. Dom (zobacz wiercenie otworów w betonie we Wrocławiu) funkcjonuje jako wydłużenie osobowości, wyczucia dobrego smak oraz bliskich idei dla mieszkającego. Mówiąc krótko dom (zobacz http://urbanski.pl/) – a raczej jego urządzenie to my sami. Nie powoduje zdziwienia zatem fakt, że konsumenci z coraz poważniejszym zaaferowaniem poszukują jedynie unikalnych rozwiązań aranżacyjnych do swoich mieszkań. Kiedy oferty znajdujące się w najróżniejszych katalogach są niewystarczające warto pomyśleć o kupieniu mebli na zamówienie. Szafy na zamówienie oraz regały, póki, kanapy pomimo nieznacznie większej ceny przynoszą ze sobą o wiele więcej opcji do rozpostarcia aranżacyjnych skrzydeł, uzyskanie bardziej zjawiskowych efektów „wow” i co najważniejsza dokładniejszego wyrażenia na zewnątrz swojej unikalnej wizji wykończeniowej. Szafy na zamówienie jak i pozostałe elementy wykonywane według określonych specyfikacji są nie tylko stylowym, ale również praktycznym rozwiązaniem. Lepsze dopasowanie mebli do dostępnej przestrzeni przynosi korzystniejszy rezultat wizualny niż upychanie „na siłę” gotowych sklepowych zestawów.


Dopełnienie całości o nowe różnorodne systemy cokołowe doda każdemu mieszkaniu dodatkowego poziomu artyzmu. Zdawać by się mogło, że systemy cokołowe to jedynie zwykłe elementy, o praktycznym wymiarze.


Nic bardziej mylnego. W stylowo urządzonym domu każdy nawet najdrobniejszy element gra kluczową rolę w łączeniu całości w jedną spójną mozaikę, która funkcjonuje jako okno do unikalnej ludzkiej duszy.