Inspiruj się Nowym Jorkiem, czyli pomysł na fototapetę w aranżacji wnętrz


Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć miejsce w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, biurze lub innych pomieszczeniach. Wszystko uzależnione jest od naszej fantazji i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to oryginalny sposób na nowoczesną dekorację ściany. Co więcej, fototapeta wysokiej jakości jest łatwa w nakładaniu oraz trwała. W czasopismach i na blogach wnętrzarskich znaleźć można różnorodne inspiracje na temat wykańczania wnętrz z wykorzystaniem fototapety, lecz największym zainteresowaniem cieszą się kultowe motywy, do których zalicza się Nowy Jork.

aranżacja salonu
Author: Boa-Franc
Source: http://www.flickr.com
Nowy Jork wypełniony lasem drapaczy chmur fascynuje mieszkańców i podróżników, stale inspiruje swą legendą, bogactwem i wolnością. Dla tych, którzy są oczarowani Ameryką oraz chcą poczuć jej nastrój też w swoim domu, świetnym sposobem na udekorowanie jednego z pomieszczeń jest wielkoformatowy druk. Taka dekoracja to oryginalne zestawienie piękna fotografii i technologicznej potęgi jaką daje nowoczesny druk. Inspiracje na wielkoformatowy druk to chociażby drapacze chmur odbijające się w wodach oceanu, żółte taksówki mknące przez tętniące życiem ulice miasta, fotografie jazzowych muzyków, grających w słynnych nowojorskich klubach. Jeżeli chcemy, by jedną ze ścian w naszym domu ozdobiła efektowna oraz ponadczasowa fototapeta, wystarczy skorzystać z listy drukarni i wybrać propozycję, która najbardziej nam odpowiada. Można też udostępnić fotografię swojego autorstwa i zamówić jego druk w odpowiednim formacie.

Interesuje Cię istotna propozycja (https://www.cermag.com.pl/pl/kontakt/lodz/) zakupu tego typu produkty? Zapraszamy więc do wejścia w podany link. Tam znajdziesz ich o wiele więcej.

To znakomity pomysł na uwiecznienie wspomnień. Wybierając fototapetę zwróćmy nie tylko uwagę na to, co prezentuje ujęcie, lecz także w jaki sposób zostało wykonane zdjęcie i jakie tony się na nim znajdują. Wymienione czynniki są niezwykle ważne, ponieważ mogą zadecydować o tym czy fototapeta powiększy bądź zmniejszy optycznie pomieszczenie. Zobacz: demural.pl/inspiracje/w-okiennicach-kamienicy-fototapety-miasto-fototapety-demural/.fototapeta z widokiem górskim
Author: jadawin42
Source: http://www.flickr.com
W przypadku małej łazienki czy małego salonu znakomitym rozwiązaniem będzie pejzaż wykonany, który wprowadzi do wnętrza głębię oraz sprawi, iż pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie przestronniejszego. Jeśli chodzi o kolory fototapety do wyboru mamy te w pełnym kolorze, w sepii, czarno-białe, oraz fotografie stworzone nocą, kiedy najlepiej widoczny jest urok amerykańskich wieżowców. Stosując tego typu ozdobę trzeba także pamiętać, aby dobrać stonowane kolory na pozostałe ściany, tak aby końcowy efekt aranżacyjny nie był zbyt przytłaczający, ale nas i naszych gości w przyjemny nastrój. Polecamy: demural.pl/inspiracje/tchnienie-nad-gorskim-pasmem-fototapety-gory-fototapety-demural/.