Inspiruj się Nowym Jorkiem, czyli pomysł na fototapetę w aranżacji wnętrz


Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć miejsce w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, łazience, biurze lub innych pomieszczeniach. Wszystko uzależnione jest od naszej fantazji i możliwości jakie daje wnętrze. Wielkoformatowy druk to oryginalny sposób na nowoczesną dekorację ściany. Co więcej, fototapeta wysokiej jakości jest łatwa w nakładaniu oraz trwała. W czasopismach i na blogach wnętrzarskich znaleźć można różnorodne inspiracje na temat wykańczania wnętrz z wykorzystaniem fototapety, lecz największym zainteresowaniem cieszą się kultowe motywy, do których zalicza się Nowy Jork.

aranżacja salonu
Author: Boa-Franc
Source: http://www.flickr.com
Nowy Jork wypełniony lasem drapaczy chmur fascynuje mieszkańców i podróżników, stale inspiruje swą legendą, bogactwem i wolnością. Dla tych, którzy są oczarowani Ameryką oraz chcą poczuć jej nastrój też w swoim domu, świetnym sposobem na udekorowanie jednego z pomieszczeń jest wielkoformatowy druk. Taka dekoracja to oryginalne zestawienie piękna fotografii i technologicznej potęgi jaką daje nowoczesny druk. Inspiracje na wielkoformatowy druk to chociażby drapacze chmur odbijające się w wodach oceanu, żółte taksówki mknące przez tętniące życiem ulice miasta, fotografie jazzowych muzyków, grających w słynnych nowojorskich klubach. Jeżeli chcemy, by jedną ze ścian w naszym domu ozdobiła efektowna oraz ponadczasowa fototapeta, wystarczy skorzystać z listy drukarni i wybrać propozycję, która najbardziej nam odpowiada. Można też udostępnić fotografię swojego autorstwa i zamówić jego druk w odpowiednim formacie.

Interesuje Cię istotna propozycja (https://www.cermag.com.pl/pl/kontakt/lodz/) zakupu tego typu produkty? Zapraszamy więc do wejścia w podany link. Tam znajdziesz ich o wiele więcej.

To znakomity pomysł na uwiecznienie wspomnień. Wybierając fototapetę zwróćmy nie tylko uwagę na to, co prezentuje ujęcie, lecz także w jaki sposób zostało wykonane zdjęcie i jakie tony się na nim znajdują. Wymienione czynniki są niezwykle ważne, ponieważ mogą zadecydować o tym czy fototapeta powiększy bądź zmniejszy optycznie pomieszczenie. Zobacz: demural.pl/inspiracje/w-okiennicach-kamienicy-fototapety-miasto-fototapety-demural/.fototapeta z widokiem górskim
Author: jadawin42
Source: http://www.flickr.com
W przypadku małej łazienki czy małego salonu znakomitym rozwiązaniem będzie pejzaż wykonany, który wprowadzi do wnętrza głębię oraz sprawi, iż pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie przestronniejszego. Jeśli chodzi o kolory fototapety do wyboru mamy te w pełnym kolorze, w sepii, czarno-białe, oraz fotografie stworzone nocą, kiedy najlepiej widoczny jest urok amerykańskich wieżowców.

Prezentowany tekst totalnie Cię wciągnął? Jeśli tak, to zainteresuje Cię także pełna treść (http://www.kro-mat.pl/), która zawiera pokrewne dane.

Stosując tego typu ozdobę trzeba także pamiętać, aby dobrać stonowane kolory na pozostałe ściany, tak aby końcowy efekt aranżacyjny nie był zbyt przytłaczający, ale nas i naszych gości w przyjemny nastrój. Polecamy: demural.pl/inspiracje/tchnienie-nad-gorskim-pasmem-fototapety-gory-fototapety-demural/.