Jak skutecznie rozpropagować swój produkt lub usługę? Na telebimie!


Znane wszystkim powiedzenie mówi, że reklama jest dźwignią handlu. Trudno się z tym nie zgodzić.. W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić sukces jakiejkolwiek firmy bez odpowiedniej formy promocji. Niezależnie od tego, czy produkujemy kosmetyki czy zajmujemy się prowadzeniem hotelu dla dobra swojej firmy powinniśmy zatroszczyć się o jej jak najlepszą propagację.
Author: STABILO
Jedną z najbardziej efektywnych metod propagacji każdego biznesu jest z pewnością reklama na zewnątrz. Usytuowanie billboardu reklamowego na przystanku komunikacji miejskiej lub ścianie budynku gwarantuje, że jego treść zobaczy wielka grupa ludzi. Podróżni czekający na autobus czy tramwaj dla zabicia czasu czytają reklamy umieszczone w gablotach wiat przystankowych, a wzrok kierowców stojących w korkach przyciągają kolorowe wielkoformatowe banery, które wiesza się na budynkach, murach lub specjalistycznych stojakach. Tego typu reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/kasetony-z-dibondu/) może nabrać na sile w miasteczkach turystycznych, gdzie stale przybywają nowi wczasowicze, a grono ewentualnych odbiorców powiększa się wraz z każdym kolejnym turnusem - zobacz tutaj wątek o reklamie na telebimie w Gdańsku.


Ciekawszą alternatywą drukowanych billboardów jest reklama (zobacz malarstwo artystyczne) na telebimie. W centrach miast umieszcza się duże ekrany typu LED, na których przez cały czas wyświetla się filmy propagacyjne. Chcąc wykorzystać do reklamy naszego biznesu telebim Karpacz i inne miejscowości turystyczne to najlepsze lokalizacje. Jeśli naszym celem jest skuteczna reklama na telebimie Gdańsk jest miastem, w którym ta inwestycja na pewno się zwróci. Oprócz rzesz polskich turystów po malowniczych uliczkach grodu nad Motławą przechadzają się dziennie także setki gości z zagranicy.