Jak zaaranżować białe mieszkanie w stylu orientalnym


Jak kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i czystością. Tak naprawdę białe pomieszczenie nie musi być takie bez klimatu. Nieco delikatnego orientu będzie git. Będzie jak z 1000 i jednej nocy. Nowoczesność i tradycyjność. Kolor białych ścian, a na ich tle żywe makatki, kapy, intensywne kolorystycznie tkaniny. Od razu robi się przyjemniej i pozytywniej.

sypialnia w bieli
Author: vmiramontes
Source: http://www.flickr.com
Można by rzec: woda i ogień. Dwa żywioły współgrają ze sobą dając piękno samo w sobie. Jak zaaranżować białe mieszkanie?

•biel ścian złączona z różowymi dodatkami i turkusem zasłon. W mieszkaniu będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo surowego wyglądu. Jeśli podamy do tego barwne dywany, na ścianie klimatyczny zegar, kolorowe pufy i lustro otoczone piękną ramą będziemy czuć się, jak dziewczynka na Bliskim Wschodzie.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (http://aluzarodekor.pl/oferta/karnisze/karnisze-giete/) to nierzadko najcenniejsze źródło informacji? Tak jest i w niniejszym przypadku - kiedy wejdziesz na ten odnośnik, przeczytasz podobne użyteczne materiały.

Więcej pomysłów znajdziesz tutaj -.

•Kilka rzeźb Buddy, indyjska szafa, czy barwne parawany będą pasować. To wyróżnik stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka to bogactwo, jak z filmu Bollywood. Nie przesadzajmy jednak z jej intensywnością. W małych wnętrzach niemile będzie pasować, ze względu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się małe.Skompilowanie kilku pomysłów jednak nie będzie problemem.
Orientalny klimat w jasnym mieszkaniu stanowi niezwykłą zmianę i przeciwieństwo stylu skandynawskiego. W tym drugim przypadku stawia na na klasykę i surowość domu. Samemu musisz zdecydować, która koncepcja ci bliższa. Ja lubię raczej orientalną aranżację białego domu. Niesamowicie ciekawe i inspirujące koncepcje w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: pomocne wskazówki