Jak zrobić świetne pierwsze wrażenie? Są różne sposoby, natomiast jeden z nich jest niezawodny w każdej sytuacji


W jaki sposób szybko, rzeczowo oraz całkowicie profesjonalnie przedstawić siebie w roli specjalisty w konkretnej dziedzinie? Istnieje na to całkiem sporo sposobów. Można zacząć rozwodzić się na wiele tematów z naszej dziedziny, pokazać jak wiele wiemy. Problem polega na tym tylko, czy wszyscy będą chcieli nas słuchać oraz czy w trakcie tego wywodu nie palniemy jakiejś głupoty. Wychodzi na to jednak, że jest prostszy sposób.

Mogą to być choćby wizytówki. Mały format, dobrej jakości wykonanie i tylko najistotniejsze fakty - to klucz do najlepszego pierwszego wrażenia.

Jeżeli niniejszy post jest według Ciebie pasjonujący, to zobacz witrynę (www.prownes.pl/), która także prezentuje tego typu materiały. One zapewne również Cię zaintrygują!

Nie bez przyczyny mówi się, że pierwsze wrażenie posiada duże znaczenie. Tak to wygląda, szczególnie, gdy mowa o biznesie. Nawet jeżeli nie jesteśmy z nikim umówieni zawsze powinniśmy mieć przy sobie wizytówki. To pewność, że jak napotkamy kogoś z kim może udać się współpraca, to możemy zostawić własną wizytówkę. Jest wtedy duża szansa, że ktoś odezwie się do nas za jakiś czas.wręczanie wizytówki z wizytownika
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Aby jednak tak było, wizytówka musi być przygotowana bardzo profesjonalnie. Co ważne nie powinno być na niej zbyt dużo szczegółów. Wizytówka nie jest książką do czytania, to skrót podstawowych informacji, które są interesujące z punktu widzenia tego, kto chce się z nami skontaktować. Przede wszystkim najważniejsze, by znajdował się tam numer telefonu, e-mail, adres naszej strony internetowej. Najważniejsze jest jednak nasze imię i nazwisko, oraz pozycję jaką zajmujemy. To wystarczające informacje, żeby konkretna osoba miała o nas jakieś zdanie, jednakże będzie ono na pewno lepsze, gdy wizytówka będzie prezentowała się naprawdę profesjonalnie - dobra strona. Poza małą ilością niezbędnych informacji istotne jest, żeby wizytówka wykonana została ze świetnych surowców. Nie musi być wcale niesamowicie droga, ale powinna mieć jakąś wartość.

Nie powinna być jak ulotka, bo nie będzie traktowana serio.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_kieszonkowe), która także Cię zaciekawi. Przeczytasz tam m.in. wzmiankę o zajmującej Cię tu kwestii.

Powinna być bardzo profesjonalnie zaprojektowana, a następnie wydrukowana gdzieś w profesjonalnej firmie. Taki druk wizytówek jest bardzo ważny, gdyż od tego jak będą wydrukowane również sporo zależy. Projekt jest istotny, ale to samo trzeba powiedzieć o końcowym wykonaniu.