Jakie konto otrzymasz gdy założysz rachunek w banku ING?


Konto internetowe w dzisiejszych czasach posiada już chyba dowolna osoba. Dzięki niemu można by kupować w sklepach internetowych czy też płacić zwykłe rachunki za prąd czy też telefon.
Dzięki rachunkowi można by posiadać kontrolę nad swoimi oszczędnościami.


Kto chce założyć konto osobiste ING Bank Śląski będzie doskonałym wyborem. Każdy, kto ukończył osiemnaście lat mógłby sobie taki rachunek założyć, ma dowód osobisty, numer telefonu i konto e-mail. Rachunek tego typu będzie oceniony pozytywnie przez osoby, które samodzielnie wykonują większą część płatności przez internet. Wszystkie opłaty można by wykonywać przy pomocy komputera jak i komórki przez aplikację mobilną. Założyć takie konto można by przez internet za pomocą formularza internetowego. We wniosku podać trzeba podstawowe informacje konieczne do ustalenia tożsamości klienta przez bank. Takie dane to imię i nazwisko, numer PESEL, adres, e-mail i numer komórki.

W dzisiejszych czasach rzeczywiście trudno znaleźć jest wartościowe dane, zatem zgłąb praktyczne informacje (https://super-edu.pl/korepetycje/matematyka-wyzsza/poznan), które przyciągną Twoją uwagę.

Na podany adres korespondencyjny będzie wysłana karta debetowa, która umożliwi płatności w sklepach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest darmowe oraz zazwyczaj trwa około jednego tygodnia. Instytucja bankowa jednak przypomina, że ma na to czternaście dni. Ważne dla klientów mogłoby być to, że bank nie żąda danych o zarobkach, ani cyklicznego przelewania wynagrodzenia na konto.


puzzle
Source: flickr.com


W tym momencie zakładając rachunek, automatycznie otrzymujesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne oraz nie trzeba przelewać na niego środków.
Jeśli jakaś osoba nie chce go wykorzystywać, może je bez problemu zlikwidować z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczające będzie, jeżeli osoba nie chcąc korzystać z takiego konta, zaloguje się na swój rachunek oraz złoży chęć likwidacji konta przez internet.