Kiedy remontujesz łazienkę, warto szukać wyjątkowego wyposażenia


Przy planowaniu łazienki, znaczący bywa dobór właściwych sprzętów. Jeśli mamy mało miejsca, właściwym rozstrzygnięciem do łazienki są szafki pod umywalkę. Pamiętajmy, że szafki łazienkowe winny być nie jedynie piękne, lecz i pożyteczne, to znaczy przede wszystkim pojemne.
piękna łazienka
Author: rogue-designs
Source: rogue-designs
Wybierając szafki łazienkowe słupki, powinno się sprawdzić, czy sporządzone są z materiałów odpornych na wilgoć, również zwrócić uwagę na dbałe wykończenie ich nawierzchni.Szafka łazienkowa słupek jest bardzo przestronna. Ale KANOWNIK należy wiedzieć, że meble mają niemal ciągły kontakt z wodą, a nogi stoją na wilgotnym podłożu bez przerwy. Warto postawić szafki łazienkowe słupki na nóżkach z gumy, albo aluminiowych (szafki do łazienki z topeshop). Drugim wyjściem jest szafka wisząca, bo nie ma problemu z nóżkami. Szafka łazienkowa słupek powinna być odsunięta od ściany, to pozwoli na cyrkulację powietrza, zapobiegnie zawilgoceniu i zniekształceniu mebla. Jednym z najpopularniejszych zabezpieczeń mebli łazienkowych jest lakierowanie wszystkich fragmentów mebla, ale takie powłoki należy zabezpieczać przed mechanicznymi uszkodzeniami. Nie trzeba stosować do ich wytarcia chropawych ściereczek i proszków.więcej pod linkiem
Author: InsideLab
Source: InsideLab
Błyszcząca białe szafki łazienkowe słupki zwiększą optycznie wnętrze łazienki, ale biel w sporych dawkach może być monotonna. Powinno się w takim wypadku zadbać o barwę w dodatkach. Umieszczając lustro na jednej ze ścian, wizualnie powiększymy przestrzeń. W małych łazienkach lepiej nie używać obszernych kafli, sporych deseni, ani stosować tworzyw o wyrazistych fakturach. Odcienie powinny być jasne, lecz nie monotonne.
Szafka łazienkowa słupek winna posiadać mechanizmy cichego zamykania, nie tylko poprawiają wygodę eksploatacji, ale również chronią meble przed prędkim zniszczeniem, bowiem do szafki sięgamy częstokroć.
Jeśli przy wejściu do łazienki widoczne jest jak najwięcej pustej posadzki, ręczy to odczucie większej powierzchni. Ten argument przemawia za tym, aby w małej łazience zamontować podwieszane sprzęty sanitarne. Niezwykle ważne w łazience jest oświetlenie. Przydatne może się okazać białe światło, najlepiej w paru punktach.