Kolory na ścianach


Ściana może wprawić nas w zachwyt, tak samo jak kunsztowny mebel, obraz czy lampa, pod warunkiem, iż odpowiednio o nią zadbamy. Jednokolorowe ściany są nudne. A przecież możemy to zmienić. Wystarczy, że nasze poczynania rozpoczniemy od określenia efektu na jakim na zależy i odszukania inspiracji.
http://fixar.pl/
Author: http://fixar.pl/
Source: http://fixar.pl/
Do łask, właśnie powróciły fototapety, które pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są banalne palmy czy leśne strumyki.

Jeżeli szukasz fascynujących informacji na ten temat, odwiedź meble drewniane nas, a na pewno znajdziesz interesujące fakty.

Obecnie to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas.


To zapierające dech w piersiach obrazy, ale również innowacyjne materiały oraz techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie musi nas ograniczać, soczyste kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Powoli przekonujemy się do tapet. Chętniej wybieramy motywy subtelne - delikatne kwiaty lub romantyczne widoki. Kolory dobieramy z rozwagą i raczej nie decydujemy się na zbyt mocne. Chcemy by mieszkanie wyglądało oryginalnie, ale i stylowo, elegancko.Jeśli zamarzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanej Toskanii, możemy zdecydować się na fototapetę z widokiem na uroczą, małą prowincję. Nasz salon stanie się oazą spokoju, z kamiennymi domami i spływającą z nich winoroślą. Wpatrując się w taki obraz widzimy domy, które są w dalszej perspektywie i dzięki temu zabiegowi pokój wydaje się większy – otrzymujemy większą głębię.

Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeśli się ubrudzą, toteż bez problemu możemy zapraszać znajomych, organizować spotkania czy dziecięce bale. Fototapety i obrazy - - sprawią, iż nasze wnętrze cały czas będzie jedyne w swoim rodzaju, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe. Istotną zaletą fototapet jest niewysoki koszt zakupu a co więcej, możliwość przyklejenia ich samemu.

Jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że telefony odejdą kiedyś w zapomnienie, że oglądanie tv stanie się niemodne, że wakacje zaczniemy spędzać na Księżycu. Ale że tapety zejdą ze ścian – to nigdy nie będzie miało miejsca. Ewoluują style, epoki, a one od kilkuset lat trwają we wnętrzach. Co więcej, właśnie widzimy ich wielki comeback!