Masz plan na firmę, ale nie wiesz, w jaki sposób zdobyć pieniądze na początek?


Po ziemi chodzi wielu osób, w umysłach których rodzą się doskonałe pomysły na biznes. Bywa jednak, że nie nie wiedzą, jak się przebić, lub najzwyczajniej w świecie – nie mają pieniędzy na start. Czy dobry pomysł ma szansę na pomoc?


ludzie biznesu
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie. Ciekawym wyjściem okazał się fundusz kapitału zalążkowego. Na czym polega? Osoba z planem na rozwój branży nanotechnologicznej czy medycznej przychodzi do Funduszu.

Poszukujesz rzetelnych wiadomości na ów temat? Chcemy oznajmić Ci, że w tej chwili je odkryłeś. Wystarczy jedynie najechać na łącze do strony (https://www.certificator.eu/pl/certyfikacja/certyfikaty-rosyjskie.html).

Ten ocenia, czy rzeczywiście jest potencjał. Jeśli tak, w zamian za nie więcej aniżeli 50% udziałów, ułatwia powołać przedsiębiorstwo, naszkicować biznesplan, udostępni lokal na siedzibę i sprzęt. Firma powoli będzie wzrastać, gdyż kwoty z dofinansowania wesprą jej produkt czy usługi. Fundusz kapitału zalążkowego to zatem idealne rozwiązanie dla początkujących firm. Ważne, iż takie środki finansowe ulokowane są na obszarach wszystkich polskich województw (dolnośląskim, mazowieckim, pomorskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim…).

Czy doradca NewConnect pomoże w zadebiutowaniu na rynku akcji?

Rzecz oczywista. Czym właściwie stał się rynek akcji NC? To rynek dla średnich, świetnie prosperujących firm, które do dalszego postępu potrzebują nadprogramowych pieniędzy. Pozyskane od inwestorów mają przysłużyć się większemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy
Author: The Elite Ayrshire Business Circle
Source: http://www.flickr.com
Rynek jest także pociągający dla inwestorów, gdyż otrzymują łatwy dostęp do właścicieli przedsiębiorstw, których nowa idea na biznes jest tak niezwykle interesujący, że w przyszłości może przynieść miliony. Alternatywny rynek akcji to właściwe miejsce na zadebiutowanie przedsiębiorstw z branży technologicznej czy medycznej. Trzeba jednak wiedzieć, że przygotować do startu na NC może jedynie certyfikowany doradca jak na stronie .

Tak samo zajmujące materiały są opublikowane w analogicznym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać - zobacz pod linkiem (http://mlynska12.pl/big-bonjour/), który jest tu!

Taka zależność jest obowiązkowa. Nie każdy jeden doradca NewConnect może pochwalić się spektakularnymi debiutami, ale najlepsi na polskim rynku dają radę wprowadzić nawet do kilku spółek. Listę certyfikowanych doradców można znaleźć na stronie www NC. Którego właściwie wytypować, decyduje spółka, ponieważ to właśnie ona opłaca jego obsługę.