Najciekawsze informacje o najnowszych designach mebli


Tematyka aranżacji wnętrz jest obecnie bardzo modna w naszym kraju. Dzięki lubianym audycjom telewizyjnym i licznym branżowym magazynom, zdobywamy dużą wiedzę o dekorowaniu wnętrz. Dekorowanie mieszkania robi się powoli ogromną pasją wielu Polaków. Kluczem do sukcesu jest dokładne śledzenie najnowszych kierunków, które zmieniają się wyjątkowo szybko. Warto zatem przeszukiwać popularne blogi o designie i uczestniczyć w rozmaitych wykładach na ten temat, które są organizowane w naszej ojczyźnie.
designerski zlew
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Zwiastunem wielkich zmian w 2013 roku było wykreowanie monochromatycznych kompozycji. Ascetyczne formy oraz geometryczne wzornictwo- to będzie aktualnie królować w naszych wnętrzach (tutaj: damnet - meble(zobacz garderoby na zamówienie poznań) designerskie). Nie jest prosto udekorować pomieszczenia w jednolitej gamie kolorystycznej. Aby osiągnąć oryginalny rezultat należy skupić się na różnych teksturach. Bardzo ważny jest również detal, który w takich aranżacjach nadaje wnętrzu właściwego klimatu. Całość jednakże jest spokojna.Bardzo ciekawym nowym trendem są zielone ściany. Takie niestandardowe używanie zieleni w naszych wnętrzach to same plusy: przeczyszczamy i nawilżamy atmosferę, a także osiągamy oryginalny efekt estetyczny. Powinniśmy się zastanowić nad takim niecodziennym rozwiązaniem.designerski stolik
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Do naszego otoczenia wkrada się drewno, w najróżniejszych postaciach. Mogą to być gładkie, eleganckie powierzchnie, jak również nierówno ociosane elementy, które nadają wnętrzom oryginalnego klimatu. Drewno połączone z naturalnymi materiałami i intymnym światłem (zobacz: oferta damnet.pl na oświetlenie) kreuje spokojną i ciepłą atmosferę. W takich pomieszczeniach doskonale się pracuje i wypoczywa.

Najlepsi projektanci nie o kolorach, które tego roku opanowały przemysł meblowy i akcesoria wnętrz. Bardzo dobrze przyjęły się paski, w przeróżnych odsłonach. Pasiasty emblemat znajdziemy na abażurach, komodach, czy tapicerce foteli. Niezwykle ciekawie prezentuje się także motyw kwiatowy na białym tle. To doskonały pomysł na ożywienie monochromatycznej przestrzeni. Taki wyrazisty akcent dodaje wnętrzu ciekawego charakteru.