Nasz kraj w ostatnim czasie bardzo się rozwija i buduje się cała masa nowych hoteli oraz innych atrakcji


Jeszcze 40 lat temu byliśmy biednym krajem. Teraz stawia się w Polce coraz więcej hoteli dla turystów oraz biznesmenów z zagranicy, ale również przeróżnego typu SPA czy fitnessów.
Potrzebni są tam wyszkoleni pracownicy.


laptop Apple
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com


Pierwsza osoba, z którą styka się gość po wejściu do hotelu czy siłowni, jest recepcjonista. Nieważne czy jest to mężczyzna czy kobieta. PRacownik przede wszystkim powinien prezentować się nienagannie. Musi przecież swoją postawą symbolizować swego pracodawcę. Dlatego musi być miły i przyjaźnie nastawiony do innych. Dobry recepcjonista będzie również (sprawdź stronę) służył pomocą i z pewnością nie powinien być uszczypliwy. W dzisiejszych czasach wymaga się już również, aby mówił swobodnie po angielsku. Niektóre najlepszej klasy hotele żądają, żeby ich pracownicy posługiwali się dodatkowym językiem obcym poza angielskim. Wówczas jest spora szansa, że klient obsłużony w swoim ojczystym języku poczuje się jak w domu i chętniej będzie przyjeżdżał właśnie do naszego hotelu, a nie do konkurencji. Nie zapominajmy, że recepcjonista to wizytówka spółki - to pierwszy kontakt z obsługą hotelu. Dlatego jest to tak istotne, gdyż jak wszyscy wiemy, pierwsze wrażenie bywa najważniejsze. Ponadto, nie jest to praca polegająca wyłącznie na wręczaniu kluczy.
Recepcjonista powinien wiedzieć o hotelu prawie tyle, co dyrektor. Powinien mieć dobry kontakt z pracownikami restauracji, barmanami, ale również sprzątaczkami, żeby być w stanie pomóc gościom hotelowym z każdym problemem.

Wiedz, że nasze odnośniki (https://www.smartvest.pl/blog/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-gdansk) prowadzą tylko do w najwyższym stopniu ważnych witryn, na jakich wyszukasz tylko przydatne dane.

/J]