Neonowe światła dla wszystkich


Kiedy posiadamy własny bar albo sklep trzeba go wyróżnić właściwie oświetlając. Doskonale wyeksponowana witryna, widoczny z oddali szyld, na pewno sprawią, że nasze miejsce zapadnie w pamięć przechodniom.


Od paru lat do łask wracają neony niezwykle chętnie wykorzystywane w ubiegłym wieku. W pewnej chwili zostały określone jako kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, obecnie jednak powracają do mody i powinniśmy wykorzystać możliwości które przed nami rozwijają.

Neony diodowe ciągle możemy zrobić na zamówienie na podstawie własnego projektu. W wielu miastach odnajdziemy niewielkie przedsiębiorstwa, które się w tym specjalizują. Umiejętne kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon gotowy. Powinniśmy o niego jednak odpowiednio dbać, regularnie uzupełniać. Jeśli tylko będziemy o tym pamiętać, będzie on ozdabiał drzwi do naszego lokalu czy sklepu przez długie lata. Musimy wymyślić ciekawy i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zainteresuje potencjalnych klientów. Przecież to jego główne zadanie.

Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications
Kiedy drzwi do lokalu już mamy wyeksponowane zastanówmy się jakim sposobem wyeksponować jego wnętrze. W barze czy restauracji jedno źródło światła to kiepski pomysł, powinniśmy skupić się na wyeksponowaniu wszystkich stolików za pomocą światła, wyeksponować bar, czy półki na towar. Możemy to świetnie zrobić wykorzystując taśmy led. Wiele małych, jasno świecących żaróweczek zda egzamin zdecydowanie lepiej niż jakakolwiek żarówka.
Zobacz resztę tu lampy podłogowe


Tego rodzaju taśmy rgb można wykorzystać też jako źródło głównego światła, przykładowo rozprowadzając pod sufitem. Można za ich pomocą podkreślić schody.użyteczny serwis (http://maxitec.pl/)Tak w zasadzie można bawić się oświetleniem w sposób jaki tylko sobie wymyślimy. Oczywiście takiego typu taśmy możemy kupić w wielu kolorach. Można dzięki temu dopasować barwę światła do aranżacji naszego wnętrza. Możemy oczywiście użyć też odmienne typy świateł. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro oświetlamy wnętrze taśmami led, nie można już ustawić małych lampek na stolikach czy lamp stojących dodających urody wnętrzu. Jeśli odpowiednio to rozplanujemy nasz lokal będzie prezentował się wspaniale. A gdy nie znamy się na oświetleniu w każdej chwili mamy możliwość by skorzystać z pomocy projektanta oświetlenia. Z pewnością powie nam jakim sposobem podkreślić światłem najładniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał