Niesamowity producent mebli na rynku!


Mało kto wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli około 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble były wytwarzane głównie z drewna i kamienia, gdyż dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od zamierzchłych czasów dużo się zmieniło w meblarstwie i współczesne meble różnią się od tamtych głównie wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają czasem do korzeni, jednak zdecydowana większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

Meble da się pogrupować według kilku kategorii np. ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i chyba najbardziej popularne - mieszkaniowe a wśród nich między innymi: biurka, kanapa, komoda, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i wiele innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, sposób obróbki czy konstrukcje.
Meble muszą być jednak praktyczne i wygodne (według mężczyzn) oraz ładne (według kobiet). Takie właśnie szafom (polecamy http://www.stylowy-mebel.pl/) ma w asortymencie jedna z wielu polskich firm - tomex. Wyróżnia się ona jednak na tle innych producentów. Dlaczego?
Metallic Glaze 620
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Source: Benjamin Moore Paints
Tomex to grupa, która działa na rynku polskim od wielu lat. Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców. Oferta jest duża i zawiera wyroby wyśmienitej jakości od dostawców krajowych i zagranicznych. Wszystkie mają mnogi zestaw produktów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu.

Ten wpis wydaje się być ciekawy? Masz chęć na kolejne wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj materace 160x200 kokosowe w poniższy link.

Przedsiębiorstwo posiada własny zespól doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy zajmuje się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować klientom rozległą propozycję: ełkowskie meble, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje ekipa wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w wyborze wymarzonych mebli.