Nowoczesne wzornictwo łazienek w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością


Wyposażenie łazienki ewoluuje w stronę rzeczy nie tylko spełniających swoje główne funkcje higieniczne, ale przede wszystkim takich, jakie kompleksowo i harmonijnie wypełnią wnętrze. Bardzo duży wybór i mocno zróżnicowane ceny sprawiają, że każdy znajduje przynajmniej kilka serii, jakie będą spełniały jego oczekiwania. Warto dokładnie przeglądnąć całą ofertę i zastanowić się, czego będzie się oczekiwać po tych mało skomplikowanych z pozoru sprzętach.


łazienka
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Czy będą miały tylko służyć do załatwiania fizjologicznych potrzeb i utrzymywania higieny osobistej, czy również powinny spełniać wymogi ekologicznego gospodarowania zasobami naturalnymi, być łatwe do czyszczenia a także komfortowe w użytkowaniu. Najlepiej, żeby funkcje takie istniały równocześnie. Wiele nowoczesnych produktów cenionych producentów proponuje właśnie takie zestawy.

Wciąż dopracowywane drobiazgi a także coraz to nowsze pomysły w dziedzinie stylistyki powodują, że dzisiaj trudno się zdecydować, mając do wyboru mnóstwo wspaniałych urządzeń i mebli do łazienki. Ot, chociażby seria znanej firmy Roca Clean Rim. To świetne połączenie praktycznego i modnego designu z ultranowoczesną formułą użytkowania (zobacz też inne dostępne opcje). Muszle klozetowe WC tej serii tak zostały zaprojektowane, że przy niewielkiej ilości wody usunięte zostaje znacznie więcej zabrudzeń. Dodatkowo, system obiegu wody zaprojektowano w taki sposób, że muszla Roca Clean Rim nie ma wewnętrznego kołnierza, pod jakim gromadzić by się mogły różne zanieczyszczenia.


Zewnętrzna powłoka jest spójna i pozbawiona zakamarków, co znacznie ułatwia utrzymanie w czystości powierzchni. W skład tej serii wchodzi również umywalka oraz szafki podumywalkowe. Jednak firma Roca pilnuje również o to, by jej produkty dobrze dopasowywały się również do zestawów pozostałych producentów.

Masz ochotę zgłębić więcej na prezentowany wątek? To świetnie, gdyż pod linkiem ogrzewanie elektryczne odnajdziesz interesujące dane, które Cię zaabsorbują.

Przykładowo, stylizacja wnętrza z wykorzystaniem sanitariatów Roca Gap i mebli popularnej firmy Elita daje doskonałe wizualne efekty - . Seria Elita Barcelona lub pozostałe tej firmy doskonale będą współgrać pod względem stylu z sanitariami Roca.