Piękna i przytulna aranżacja pokoju dla niemowlaka


Urodziny dziecka to bardzo oczekiwany moment w wielu małżeństwach. Przyszli rodzice najczęściej przy tej okazji szykują dla dziecka osobny pokoik. Na co trzeba zwrócić uwagę wyposażając
taką przestrzeń? Jakich będziemy szukać mebli?Już śpieszymy z odpowiedzią na te pytania.
kolorowy pokój
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.
Najpierw zadbajmy, by dziecinny pokój był jasną przestrzenią. Ściany najlepiej pomalujmy na pastelowe, delikatne barwy. W wielu marketach znajdziemy wielkie, barwne naklejki z postaciami z bajek dla dzieci, które fajnie będą zdobić pokój dziecka. Kupując górną lampę sprawdźmy, czy nie jest zbyt mocna – idealnie, niech żarówka będzie osłonięta dużym, białym kloszem. Rozproszy on światło i nie narazi dziecka na patrzenie bezpośrednio w żarówkę. Ponadto zadbajmy o małą lampkę nocną, która da lekkie i delikatne światło. Będzie doskonała, kiedy nocą będziemy chcieli przewinąć dziecko. Najważniejszymi meblami, które na obecną chwilę będą nam potrzebne, są łóżeczko dziecięce, przewijak i półka na kosmetyki i ciuszki. Przy wyborze dziecięcego łóżeczka sprawdźmy, czy posiada ono regulowaną wysokość, a także dobrze, jeśli jeden z boków da się opuścić. Możemy także pomyśleć o ruchomych szczebelkach, by kiedy dziecko dorośnie mogło z łatwością samodzielnie z niego wyjść. Kupując półki, sprawdźmy, czy są częścią większego zestawu.

Zainteresowały Cię informacje producent billboardów reklamowych przedstawione w naszym wpisie? Szalenie miło zatem będzie nam dzielić się z Tobą następnymi tekstami. Czekamy na recenzję!

Jest to rozwiązanie idealne, bo wraz z dorastaniem pociechy będziemy kupować kolejne elementy meblościanki. Nim zaczniemy aranżować pokój, musimy pomyśleć w jakim stylu ma być ono urządzone. Możliwości może być dużo, co pokazuje sklep Pastelove.