Pufa to niezastąpiony przedmiot w pokojach naszych dzieci


Pokój dziecka to najczęściej bardzo miła strefa z zabawkami naszej pociechy. Poza standardowymi meblami, w których trzymamy ubrania znajdzie się w niej również miejsce na klocki Lego, pluszaki i inne zabawki pociechy. Dodatkowym elementem będzie pufa w pokoju dziecięcym. Będzie ona stanowiła modne miejsce do czytania książek!


idealne miejsce na pufe
Author: Timoore
Source: Timoore

Ten pomysł wpadł mi do głowy, w momencie gdy trochę czasu temu posiadałam wolne dni w czasie których chodziłam razem z przyjaciółmi po sklepach meblowych. Przyjaciele szukali jakiegoś dobrego kompletu mebli do wnętrza ich dzieci. Córeczki są w podobnym wieku, dzieli ich dokładnie rok różnicy. To dwie małe i fajne łobuziary, które zawsze robią sobie małe wojny – a to na poduszki, a to na… książki! Takie wesołe dziewczynki.
ciekawe pufy
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com

Przyjaciele na dłużej zatrzymali się przy ciekawych pufkach do pokoju dziewczynek. Wpadły im w oko przede wszystkim barwne wersje z wzorzystymi obiciami inspirowanymi sztuką ludową. Podobne wzory znajdziesz tutaj. Ich pociechy od razu na nie wskoczyły. Wyglądały niesamowicie cudownie, i były obite łatwym w utrzymaniu czystości wysokiej jakości, ekologicznym materiałem. Prezentowały się serio świetne – Ania i Kaja wybrały swoje modele same.niesamowita pufa folk
Author: Le Pukka Concept Store
Source: Le Pukka Concept Store

Koncept na takie urozmaicenie dziecięcej przestrzeni spodobał mi się. Kiedy po jakimś czasie miałam w końcu chwilę czasu dla siebie od razu siadłam do komputera by w sieci poszukać.

Niniejszy artykuł wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz również inne polecane treści, ponieważ wydają się być tak samo interesujące i wciągną Cię całkiem.

Okazało się, że pufy wełniane są ostatnim hitem we wnętrzarstwie pokoi. Znalazłem nawet super ofertę na Folka.pl, gdzie moim typem jest, nie wiem jak mogłam nie zauważyć istnienia tej firmy, która jest cudowna.