Płytki z Maroka - czym się charakteryzują?


Marzy Ci się oryginalny wystrój mieszkania? Zdecyduj się na płytki inspirowane orientalną sztuką! Dzięki ogromnej ofercie płytek marokańskich możesz utworzyć fascynujące wzory.


Marokańskie płytki to wyjątkowe dzieła sztukie, w dodatku trwałe oraz niezwykle odporne na uszkodzenie.


płytki marokańskie
Author: Dulux
Source: Dulux
Oryginalne płytki marokańskie wytwarza się ręcznie, poprzez co mają niepowtarzalny charakter.

Wejdź na serwis www (https://eshop.pronar.com.pl/klucze-nasadowe-gedore-2), a zgłębisz informacje na opisywany temat jeszcze bardziej - z pewnością okażą się ciekawe oraz totalnie Cię pochłoną.

Mogą być wykorzystane w różnych pomieszczeniach mieszkalnych, wykorzystywane są też do wykończenia basenów. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych rozwiązań oraz praktycznych aranżacji, a poza tym cenią sobie oryginalność i elegancję.


Płytki ścienne z Maroka wyróżnia ponadczasowe wzornictwo, jakie zapewnia ogromną swobodę w projektowaniu niepowtarzalnych powierzchni we wnętrzach takich jak kuchnia, łazienka, korytarz bądź wiatrołap. Dominuje w nich bogactwo barw i geometria. Specjalna technologia produkcji, bazująca na klasycznym wzornictwie zapewnia wytrzymałość, jaka pozwola na długo cieszyć się wykonaną aranżacją. Nawet w Polsce występują obiekty liczące około 100 lat, w których płytki marokańskie są oryginalnie ułożone i nie wymagają wciąż odrestaurowania.


Dodatkowo, nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru i wzbudzają pozytywne emocje, z tych powodów szczególnie warto zastanowić się nad ich wykorzystaniem w restauracjach, pubach, kawiarniach. Rewelacyjnym uzupełnieniem marokańskich płytek jest drewno - razem idealnie prezentują się w pomieszczeniach rustykalnych i nowoczesnych.