Simplehuman, przeciwko Rosendahl - a więc, gadżety do wnętrz i zestawy porcelany stołowej


Czym bywają dokładnie za firmy: Simplehuman oraz Rosendahl? Z jakich miejsc pochodzą? Jakie rzeczy wytwarzają? Jak wysokie bywają ceny tych firm produktów? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej przeczytasz w naszym własnym felietonie!


Firma Simplehuman, to amerykańska logo, która kojarzy się z pojedynczym: ponadczasowymi trendami.
Łóżko w sypialni
Author: gjbell
Source: http://www.flickr.com


komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Produkty firmy, przygotowywane przez wielu fachowców, otrzymały bardzo dużo nagród, między innymi nagrodę: Industrial design Excellence i bywają doceniane przez wielu użytkowników.

Ten szalenie intrygujący wpis posiada swoje odpowiedniki na innych stronach. Najedź zatem na łącze do witryny (https://bubucraft.pl/dla-malucha-posciel-z-imionami) i przejrzyj je.

Marka została nagrodzona także w niewiarygodnie specyficzny oraz pożądany metodą - najlepszy jaki ma możliwość być - przedmioty marki Simplehuman "wystąpiły" w wielkich produkcjach serialowych, w szczególności wewnątrz serialach: "Dr. House", „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” i "Gotowe na wszystko". Produktami marki Simplehuman bywają między innymi: dozowniki bezdotykowe, kosze przeznaczone na śmieci, lusterka podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak dalej. ceny tych przedmiotów bujają się od około siedemdziesięciu złotówek po około tysiąc złotych.


Jeżeli może chodzić o markę Rosendahl, to jest to Duńska przedsiębiorstwo, której specjalizacją bywają wyroby zrobione z porcelany . Porcelana ta bywa złączeniem funkcjonalności i łatwości, przyprawione dużą doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel tworzyć unikatowe przedmioty, które można, a nawet powinno się użytkować na każdy dzień i aby te rzeczy sprawiały jak największą przyjemność.
Przodującymi używanymi do wytwarzania marki substancjami są: porcelana kostkowa, szkło z kryształu a także stal szlachetna. Ceny tego typu produktów utrzymują się między parę złotych, a nawet powyżej siedemset złotych.