Sposoby na mieszkanie z wystrojem z palet.


Szukasz pomysłu na niskobudżetowe zaaranżowanie mieszkania które wynajmujesz? Fajnym pomysłem jest wnętrze z meblami z palet. Przypadnie do gustu głównie studentom z artystycznymi pasjami.


Mieszkanie studenckie
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Opcje na meble z palet dają wielkie pomysły szukania niespotykanych wyposażeń salonu.

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej szczecin meble na wymiar danych na pozostałych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Pomyśl – masz możliwość tym sposobem poskładać nawet łóżko! Wystarczy, że w sklepie meblowym znajdziesz wygodny materac. W zależności od tego, czy jest on jednoosobowy, czy dla dwóch osób dobierasz ilość palet na dół. Optymalną wysokością łóżka jest taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko bardzo fajne także wtedy, gdy będzie służyło jedynie do siedzenia. Mamy możliwość z powodzeniem zaaranżować z nich również komplet wypoczynkowy, który będzie nam służył podczas odwiedzin gości. Wystarczy z 3 palet zrobić fotel – dwie służą nam za siedzisko, a trzecia jest oparciem. Wystarczy położyć nań wielką poduszkę, już mamy wygodny fotel. Trochę ciekawych pomysłów znajdziesz na stronie


Zanim jednak zabierzemy się za robienie mebli z palet, powinniśmy je wyczyścić, wyszorować papierem ściernym i pomalować drewno. Unikniemy w ten sposób szybkiego brudzenia się drewna, a także nieprzyjemnego wbijania się drzazg w nasze ciało. Palety możemy oczywiście zostawić w normalnym kolorze drewna, a możemy także pomalować niektóre jej deski w żywe barwy. Nadamy w ten sposób pomieszczeniu energii i poweru. Konkretnie obmyślmy jednak kwestię, jakie barwy damy deskom – musi to dobrze łączyć z kolorem ścian i resztą mebli, albo bibelotami. Wtedy zyskamy rewelacyjne, stylowe wnętrze.