Suszarki basenowe bardzo potrzebnym elementem w wyposażeniu łazienek publicznych


Suszenie włosów to niezmiernie znacząca czynność dla właściwej ich pielęgnacji oraz uniknięcia dolegliwości. Rodzice uczęszczający z dziećmi na basen nieczęsto wypuszczą po zajęciach swe pociechy na dwór z mokrą głową, nie spotykamy się praktycznie z takimi sytuacjami. Na pływaniach to podstawa, aby suszarki basenowe były dostępne do użytku społecznego.
na basenie
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Idąc na basen, pakujemy strój kąpielowy, okularki do pływania, japonki, ręcznik i czepek. Nie pamięta się zwykle o tym, że wypada spakować jeszcze suszarkę, albowiem jest ona ciężka a niekiedy wręcz nie pomieścimy jej do małej torebki.

Pewne obiekty sportowe zakazują również podłączania swoich prywatnych urządzeń elektrycznych do gniazdek, zatem używanie prywatnej suszarki byłoby nagięciem statutów i moglibyśmy zostać nawet wyproszeni z obiektu. Suszarki basenowe są bezpieczne w użyciu, są głównie odporne na wpływ czynników niebezpiecznych, w tym przypadku chodzi głownie o wodę - więcej w temacie suszarek: elektryczna suszarka do rąk.prysznic przed basenem
Author: travelingnorthagency
Source: http://www.flickr.com
Jeśli dostanie się ona do domowego sprzętu, może nawet dojść do katastrofy, czego niewątpliwie nie pragniemy. Takie suszarki nie są stosowane jednak tylko na basenach, lecz również w miejscach, gdzie istnieje sposobność skorzystania z aktywności fizycznej i ewentualnego zadbania o higienę, np. hale sportowe, siłownie, obiekty SPA.

Fachowe suszarki to te, które są w jakimś stopniu odporne na wilgoć i także są przyjazne w użyciu. Te basenowe są energooszczędne, przy wykorzystywaniu ich przez kilkaset ludzi na dzień zdołają przyczynić się do uchowania wielu funduszy na energii elektrycznej. Są także łatwe w użyciu, albowiem po podniesieniu przewodu słuchawkowego z zabudowy włączają się samoistnie, oraz po odłożeniu jej, wyłączają się. Znaczącą zaletą jest to, iż mają długą żywotność, tym samym będą nam służyć przez długi czas. Pionierscy producenci, którzy wytwarzają suszarki basenowe to Makoinstal, Faneco oraz Impeco. Ich cena waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Odporność na korozję i wilgoć to plusy suszarek basenowych zapewniające nam komfort i bezpieczeństwo w wykorzystaniu. Pewne modele mają także regulację temperatury, więc użytkownik może dopasować do swoich wymagań. Są łatwe w montażu i nie absorbują dużo miejsca, więc nawet najdrobniejsza łazienka (sprawdź baterie podtynkowe) publiczna może je pomieścić.