Szyby do kominków


Kto potrzebuje informacji o produkcji szkła lub chciałby uzyskać poradę ekspertów w zakresie obróbki szkła powinien jak najszybciej odwiedzić stronę szybka.pl, tam bowiem znajdzie nie tylko wskazówki doświadczonych sprzedawców ale także będzie mógł porozmawiać i zadać kilka pytań na forum.


szkło
Author: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Source: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Nie wiadomo kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Prawdą jest, że zainteresowanie szkłem wciąż rośnie. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz. Świetnie współgra z większością elementów wyposażenia pomieszczeń.

Dla niektórych praca z tą materią to nie tylko szara codzienność to także hobby.

Niejeden z nas marzy o pracy w dziedzinie, która będzie jednocześnie spełnieniem marzeń. Zdecydowanie lepiej jest zajmować się czymś, co sprawia nam przyjemność i w czym można się spełnić zawodowo. To właśnie tacy ludzie współtworzą Hurtownię szkła okiennego Elmar.

Lata doświadczeń w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy w dużych, szklanych koncernach pozwoliło Elżbiecie Wałuszko na podjęcie odważnej decyzji o założeniu własnego Centrum obróbki szkła. Na rynku szklarskim firma istnieje od 2000 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.

Centrum Szkła Szybka.pl mieści się we Wrocławiu na ulicy Rękodzielniczej 14.
Posiadamy bogatą ofertę skierowaną do klientów hurtowych jak i. detalicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach aby móc zaproponować Państwu nowinki ze szklanego świata. Bardzo chętnie służymy poradą. Naszym mottem jest hasło: „Niemożliwe rzeczy wykonujemy od ręki a cuda zajmują nam trochę więcej czasu.” Dzięki rzetelności świadczonych przez Nas usług zyskaliśmy stałe grono zadowolonych klientów na obszarze całej Polski, które cały czas się powiększa.
Oferta Centrum szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.

Nasza oferta zawiera między innymi kabiny prysznicowe, drzwi szklane, szyby do kominka, orazszyby kolorowe, i wiele innych.

Do montażu używamy okuć ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są najwyższej. Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy według pomysłów naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie podwyższa stopień bezpieczeństwa.
Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz gotowe do montażu , a także szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Produkty Lacobel dostępne są w kilkudziesięciu kolorach (ponad 30).

Nasze szkło kominkowe jest żaroodporne i wytrzymuje temperaturę nawet 800°c. Przytniemy szyby kominkowe pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne lub sznury kominkowe w zestawach z klejem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13.
By odwiedzić nasza stronę wystarczy kliknąć w poniższy link: hurtownia szkła. szklarze wrocław

Jednak żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom także w nocy uruchomiliśmy usługę Pogotowia szklarskiego. Jeśli więc jesteś ofiarą włamania bądź innego aktu chuligaństwa w wyniku, którego stłukła się Twoja szyba zadzwoń do nas niezależnie od pory dnia czy nocy, a niezwłocznie przyjedziemy.