Twoja firma robi pierwsze posunięcia na rynku


Masz już w głowie kolejne rzeczywiście dobre plany, perspektywy także wyglądają ogromnie optymistyczne, jest wyłącznie jedno małe ale.


uczelnia
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com


pracownicy
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com


Tym ale oczywiście pozostają pieniądze. Wprowadziłbyś swoje plany w życie, posiadasz pewność, że spółka odnotowałaby rzeczywiście naprawdę pokaźne zyski i to co planujesz zrealizować jest pewne, lecz nie masz normalnie na to środków pieniężnych - najlepsze fundusze z Prometeia Capital.

Kliknij ten odnośnik i poznaj tam uwagi o nas (https://bscav.eu/oferta/naglosnienie/). Jeżeli wynikną jakiekolwiek pytania, to chętnie Ci na nie odpiszemy.

Rozmyślasz nawet nad zaciągnięciem kredytu? Nie trzeba, gdyż znajdzie się lepszy sposób na otrzymanie funduszy. Co byś rzekł na to, by ktoś udzielił Ci takiej pomocy finansowej? Może na założenie swojej spółki wykorzystałeś fundusz zalążkowy, zatem doskonale masz świadomość, jak bardzo był Ci przydatny - Prometeia Capital zna się na funduszach zalążkowych. Obecnie z kolei nadeszła najlepsza pora na to, by postarać się o fundusz venture capital. Okazuje się to nic innego jak zasilenie nowo tworzonej firmy lecz na zasadzie przejęcia określonej części jej akcji bądź także udziałów. Taki inwestor staje się więc także to jasne współwłaścicielem, zatem od tej pory uczestniczy też w zyskach Twojej spółki. W sytuacji, kiedy poszukujesz pieniędzy na rozwinięcie skrzydeł fundusz venture capital jest normalnie najlepszym wyjściem, o wiele korzystniejszym niż zaciąganie pożyczki.
Nie trzeba rezygnować ze swoich pomysłów. Zastrzyk finansowy jaki możemy otrzymać niewątpliwie pozwoli nam doprowadzić do skutku wszystkie zamierzenia i odnotować sukces.