W jaki sposób gustownie urządzić wnętrze, aby wyglądało nowocześnie?


W branży dekoratorskiej ostatnimi czasy sporo uległo zmianom. Dom ma być nie tylko miejscem odprężenia. Szykownie zaprojektowane wnętrze ma za cel poprawiać złe nastroje członków familii i powodować, że każdy zaproszony będzie czuł się w takiej przestrzeni nawet korzystniej niż u siebie w mieszkaniu.


salon w nowoczesnym stylu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Starodawne meble z błyszczącą politurą stoją już chyba tylko w pokojach osób, które są mocno związane z dawną obyczajowością, a więc na pewno w mieszkaniach naszych prababć. A współczesne dwudziestolatki dziwią się, jak można tak ordynarne meble (zobacz: szafka nocna retro) postawić w pokoju i jednocześnie zapominają, że w czasach ich małoletniości tylko takie towary były do kupienia na rynku.

Z kolei młode doktorantki, które mają środki na utrzymanie od swoich rodzicieli, dekorują wnętrza swoich mieszkań na współczesną modłę. Wybierają meble firmy Vondom, czym nieco szokują bardziej tradycyjnych członków własnej familii lub przyjaciół. Jednak do nowoczesnego mieszkania w centrum stolicy średnio będą pasować inne meble, takie jak te - . Tutaj liczy się szyk rodem z Francji, a samo mieszkanie ma prezentować się jak z żurnala.

Wysokogatunkowe meble Vondom charakteryzują się bardzo geometryczną formą i monolitycznymi, czasami nieco jaskrawymi kolorami. A niektóre panie sądzą, że jeżeli istnieje życie poza ziemskim globem, to kosmici używają takich właśnie sprzętów. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia zamieszczone w internecie, aby przekonać się, jak zwariowane kształty mogą one przybierać. Tego typu meble można postawić nie tylko w swoim mieszkaniu. Część z nich jest wytwarzana specjalnie z myślą o gospodarzach, którzy pragną ustawić je w ogrodach. Będą to zatem długie szezlongi, solidne fotele i stoły, których kształt i wielkość zrobią pozytywne lub negatywne wrażenie na gościach.

Marka Vondom proponuje jednakże nie tylko meble. Do wyposażania wnętrza konieczne bywają również inne elementy. Każdemu mieszkaniu przyda się garstka luksusu i europejskiej elegancji. Aby nieco unowocześnić i ożywić wnętrze wystarczy zakupić np. w internecie designerską donicę z odciśniętym wizerunkiem twarzy na rewersie. A kto nie ma zwyczaju hodować roślinności w pod własnym dachem, wybierze dla siebie piękną lampę, którą postawi na panelach albo na biurku.

Zainteresował Cię taki artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten link. Pokrewne treści zobaczysz również tutaj pościel sklep.

A jeżeli sami nie mamy chęci na tak nietradycyjne akcesoria, to możemy je podarować naszym przyjaciołom, którzy kochają takie designerskie cacka.