W jaki sposób nowatorsko i jednocześnie stylowo urządzić swoje mieszkanie?


Moda jest inna co sezon i trudno zawsze za nią nadążyć. Niezmienne jest jednakże jedno: meble powinny być funkcjonalne i zarazem niebanalne. Które wzory wybrać, dekorując swoje mieszkanie? Wbrew pozorom, designerskie sofy nie muszą być niewygodne. Mit kanap wyróżniających się, ale kompletnie niewygodnych już jakiś czas temu odszedł do lamusa. Obecnie dużą popularnością szczycą się kanapy o nietuzinkowym designie, ale jednocześnie proste, bez zbędnych ekstrawagancji i zasadniczo komfortowe.


ciekawy żyrandol
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Designerskie sofy zazwyczaj można rozkładać, a więc świetnie nadają się także do spania (). Najczęściej mają klasyczny, prostokątny kształt, choć dużą popularnością cieszą się również modele narożnikowe bądź przypominające wyglądem …węża.

Jeżeli są jakiekolwiek nurtujące Cię zagadnienia na prezentowany temat, to kliknij na oficjalne źródło (https://metalfurnitura.pl/zamki-z-kluczami), ono zapewne Cię zainteresuje.

Modne wciąż są sofy z miękkich materiałów i skórzane. Najmodniejsze odcienie? Jak zawsze klasyczny czarny, ale też ciepłe odcienie zieleni, żółci i jasny błękit.

Tak samo istotne jak miejsce do snu, jest również źródło oświetlenia. Do łask wróciły żyrandole kryształowe, kiedyś uznawane za bezguście,dziś cieszące się rosnącą popularnością. Sprzedawcy oferują różne modele – od wielopoziomowe aż po proste,złożone z pojedynczego rzędu. Żyrandole kryształowe (), ze względu na swoją efektowność i niebanalne światło, polecane są szczególnie do salonów i pokojów dziennych. Do gabinetów i sypialni możemy wybrać za to designerskie lampy. Tak jak w przypadku sof, mają one nie tylko oryginalnie się prezentować, ale i być źródłem mocnego strumienia światła. Zazwyczaj inspirowane są stylem vintage, a zatem odwołują się do prostej klasyki, albo nawiązują do stylu industrialnym.


oświetlenie pokoju
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com
Z oferty sprzedawców możemy wybierać regulowane lampki podłogowe, subtelne lampy biurkowe lub skromne kinkiety, świetnie pasujące do łazienekalbo korytarzy. Designerskie lampy () zazwyczaj utrzymane są w klasycznej kolorystyce – czarnym, bieli lub srebra. Ich projektanci umiejętnie dowodzą, że stylowy i niebanalny design może być też funkcjonalny i praktyczny. Idea nowoczesnego designu jest jasna – to on ma odpowiadać użytkownikom, nie odwrotnie.