W pracy zazwyczaj spędzamy większą część każdego życia, ponieważ 8 godzin każdego dnia to niemalże połowa dnia (nie zaliczając do tego snu)


Praca jest niezwykle ważną częścią naszego życia. W pracy się spełniamy oraz ulepszamy swoje kwalifikacje. To w pracy odnajdujemy często motywację do dalszej nauki.


Jeśli ktoś mówi, że przychodzi do pracy, aby odbębnić co mu każą i nie interesuje go panująca w biurze atmosfera, to albo łże, albo doprawdy jest typem totalnie biernym, gdyż ciężko jest przez kilka godzin każdego dnia nie zwracać uwagi na otaczający nas świat.


wyjazdy integracyjne
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
ludzie, którzy z nami siedzą w pracy, często oddziaływają na nasze samopoczucie, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego do końca sprawy. Napięta atmosfera w ekipie najczęściej wpływa na niezadowalające wyniki pracy całego zespołu. Tego typu niefajnych konsekwencji chce uniknąć każdy myślący kierownik. Dlatego w wielu spółkach przeznacza się pewną sumę środków na integrację pracowników.

Jeżeli masz ochotę zdobyć większą ilość informacji na prezentowany temat, kliknij na ten odsyłacz do źródła (http://incube.pl/blog/), a znajdziesz tam wiele interesujących informacji.

br>
Czy masz chęć zgłębić opisywany problem z innej perspektywy? Nic prostszego - po prostu kliknij ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz w artykule (https://www.tuv.com/poland/pl/certyfikacja-paszy-gmp-i-szkolenia-dla-bran%C5%BCy-spo%C5%BCywczej.html).

Niekiedy są to wyjścia do restauracji po pracy, aby można było posiedzieć, podyskutować oraz poznać się lepiej z bardziej prywatnej strony, a czasami bywają to wyjazdy integracyjne przykładowo na długi weekend gdzieś za miasto albo w góry. Mamy możliwość wówczas pojechać do ośrodka ze SPA, gdzie każdy wyszuka coś idealnego dla siebie - basen, bicze wodne lub masaże.


Na tego typu wyjazdach zwykle aranżuje się grupowe zajęcia, zatem może być to kurs asertywności albo przechadzka po górach, podczas którego będziemy podzieleni na zespoły i będziemy musieli znaleźć pewnego typu pomoce, by ukończyć ćwiczenie z pozytywnym wynikiem.