Świąteczne porządki dobrze zaplanowane. Poradnik


Kto z nas kocha porządki przedświąteczne? Pies z kulawą nogą? A jednak wiemy, iż to konieczność. Doradzamy, jakim sposobem przyszykować dom do Bożego Narodzenia i zorganizować czas, aby zdążyć przed Wigilią.
W jakiego rodzaju preparaty oraz akcesoria najrozsądniej się wyekwipować? Naszym niezbędnikiem są: mleczka czyszczące do z trudem zmywalnych pobrudzeń, środki bakteriobójcze PPC do posadzek a także szyb, ściereczki, mop paskowy. Nie zapominajmy także o ochronie dłoni przed szkodliwym działaniem środków czyszczących, aby nasze ręce w święta ładnie wyglądały. Dłonie ochronimy wykorzystując rękawiczki ochronne. Z nowinek w sprzedaży są dla przykładu rękawiczki nasączone kremem rumiankowym, czy takie, jakie możesz prać w pralce. Nabywając szmatki czy mopy kierujmy się ich przeznaczeniem oraz rodzajem nawierzchni, do której czyszczenia będą używane. Sprawdzoną metodą jest przeprowadzenie dogłębnych porządków mieszkania na


drzwi
Author: Kevin
Source: http://www.flickr.com


1 tygodnie przed Świętami. Zaplanuj na w tym okresie pranie wykładzin albo mycie okien. A w ostatnich dobach tylko trzemy kurze oraz odświeżamy posadzki. Sporo dodatkowych wiadomości znajdziesz na tej stronie pranie wykładzin.


Pierwszy etap – to czas na dogłębne porządki, wyrzucenie zbędnej konfekcji, gadżetów. Prace możemy rozpocząć już w pierwszych dobach grudnia. Wytrzep dywany, odsuń sprzęty, by pozbyć się największego pyłu. Nie zapomnijmy o odkurzeniu sofy i jej zakamarków.


W wypadku, kiedy tapicerkę „zdobią" trwałe zabrudzenia – potrzebna będzie pomoc fachmanów.
Jeśli idzie o pranie wykładziny Wrocław, tutaj również wskazana jest fachowa pomoc. Najlepszą propozycję zamówisz pod tym linkiem mycie wykładzin.

Podobał Ci się ten artykuł? Więc gorąco zapraszamy (http://www.abimeble.pl/meble-metalowe/) do kolejnych naszych newsów, które będą o podobnej tematyce.

Drugi etap – pora na mycie okien, pranie firan. To również czas na czyszczenie porcelany i polerowanie sztućców.