Wybieramy obrazy do salonu lub sypialni


Zastanawiasz się jak stylowo udekorować mieszkanie? Pomyśl o zainwestowaniu w szutę oraz doborze obrazów. Podsuwamy rozwiązania jak wybrać właściwe dzieła do salonu bądź sypialni.


Wybierając obrazy do salonu warto zwrócić uwagę na dzieła młodych artystów, które są aktualnie stosunkowo niedrogie, a równocześnie mogą być idealną lokatą kapitału.
mieszkanie - rzut
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Minimalistyczne abstrakcje świetnie pasują do aranżacji w rozmaitych stylach, które aktualnie są na topie - loftowych, industrialnych, skandynawskich, nowoczesnych. Natomiast do mieszkania urządzonego w tradycyjnym stylu oraz wnętrz pełnych antyków, lepszym wyborem okażą się uznane dzieła sztuki lub ich kopie - przenieś się na DEMUR.


książki
Author: Gilbert-Noël Sfeir Mont-Liban
Source: http://www.flickr.com


Fachowiec
Author: Cersanit
Source: Lazienkaplus.pl


Wykańczając mieszkanie obrazami powinniśmy pamiętać, iż barwy mogą silnie oddziaływać na nastrój człowieka, np. czerwień użyta w bardzo subtelnym pomieszczeniu może wywoływać negatywne emocje. Do jasnego wnętrza lepiej pasują błękity. Obrazy do sypialni w w takich barwach nie tylko wpłyną na podniesienie standardu mieszkania, ale również nadadzą mu przytulnego charakteru.

Te ciekawe treści mają swą kontynuację. Pragniesz ją poznać? Więc idź do strony ozdoby bożonarodzeniowe hurtownia i tam rozkoszuj się frapującymi tematami.

Prócz samego obrazu, przy wykorzystaniu tego rodzaju dekoracji istotna jest rama. Rama musi być odpowiednio dobrana do dzieła, jak i wnętrza. Olejne obrazy małych wymiarów można uwypuklić poprzez drewnianą oprawę, posrebrzaną albo pozłacaną. Taka oprawa pasuje również do obrazów autorstwa starych mistrzów - znajdź to.
Do wnętrz, w których chcielibyśmy zastosować minimalistyczne dzieła sztuki ostatnich lat, warto zakupić stylowe, cienkie ramy. Nowoczesne obrazy świetnie prezentują się także w obramowaniu transparentnym.