Z jakiego względu kredyt dla początkujących przedsiębiorców bywa tak ciężko dostępny?


Przedsiębiorstwa, jakie na rynku działają krócej aniżeli kwartał mogą mieć spory problem z otrzymaniem debetu na bankowym rachunku należącym do firmy. Konto dla firm z debetem okazuje się marzeniem dla biznesmena z tak krótkim stażem rynkowym. Mogą oni starać się o kredyt na koncie zaledwie w 5 polskich bankach. Proponowane w nich debety nie są raczej ogromne, jednak pozwalają przedsiębiorcom na utrzymanie ciągłości finansowej, i nie jeden raz decydują o być albo nie być małej firmy.


finanse
Osoby, które rejestrują działalność gospodarczą, szukają nie jedynie funkcjonalnego oraz niedrogiego w obsłudze firmowego rachunku bankowego, ale coraz cześciej pytają także o umożliwienie otrzymania debetu na rachunku. Konto dla firm z debetem to najciekawsza oferta, bo pieniądze na start są główną z najważniejszych potrzeb początkujących przedsiębiorców - porównaj konta dla firm. Wielu z nich nie ma żadnych odłożonych finansów lub możliwości pożyczenia oszczędności od najbliższych: rodziców lub przyjaciół, a na bardzo wczesnym etapie budowania przedsiębiorstwa ciężko bywa pozyskać finansowanie z zewnątrz.

Czy spodobał Ci się opisywany materiał? Jeżeli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły w serwisie jaki vat na usługi, gdyż one też mogą być dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Jedną z najczęściej wykorzystywanych metod pozyskania finansów na rozwój biznesu są pożyczki bankowe.


finanse
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Z ankiety niezależnego centrum opisu zachowań rynkowych, przeprowadzonej w bardzo wielu bankach, wynika mimo wszystko, iż skromna liczba banków jest w stanie udzielić debet przedsiębiorcy bez odpowiednio określonego stażu na rynku. W przypadku mikrofirm, których działalność prowadzona jest nie dłużej niż trzy miesiące, na taką sposób finansowego wsparcia da się się załapać jedynie w pięciu polskich instytucjach bankowych. Konto dla firm z debetem nie powinno zostać aż w takim stopniu obostrzone, ponieważ tego typu forma niedużej krótkiej pożyczki jest nierzadko jedyną metodą wsparcia, na którą mają możliwość liczyć początkujący przedsiębiorcy budujący własną markę na rynku.