Zainspiruj się do mneijszych lub dużych zmian łazienki


Odświeżasz właśnie mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka powinna być wyremontowana? Dziś podsuwamy ci pomysł na metamorfozę łazienki! I na szczęście niczego nie będzie trzeba kuć!
pokój kąpielowy
Author: Lazienkaplus.pl
Source: Lazienkaplus.pl
Jakim sposobem? Pewnie zastanawia się teraz większość czytających tekst.

Jeżeli chcesz poszerzyć swą wiedzę, to przejrzyj istotny link. W tekście zawarliśmy dodatkowe oraz interesujące wiadomości.

Jak się okazuje, jest możliwość zmienić łazienkę prosto i łatwo, mianowicie poprzez nałożenie nowej glazury na stare płytki. Zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu i jednocześnie usprawnimy remont! Najpierw powinniśmy się zająć kupnem potrzebnych nam do łazienki przedmiotów. Jak pokazuje lou we wpisie ze zmianą łazienki w firmie jej mamy, można to zrobić z dużym wyprzedzeniem . Nie ma naturalnego światła? Urządź ją w jasnych kolorach, a na suficie zamiast zwykłego żyrandola umieść kilka małych lampek halogenowych. Pozwoli to oświetlić jednolicie całą przestrzeń pomieszczenia. Przy lustrze zamontuj dodatkowe oświetlenie, będzie bardzo praktyczne, gdy będziesz chciała zrobić sobie makijaż. Dodatkowo postaraj się zrobić pastelowe kolory płytek – optycznie zwiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie zdawać się ona dużo większa. Nie wstawiaj także wielkich szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki. Pomyśl nad tym, czy nie będzie dobrze zabudować wanny szkłem, dzięki której wygodnie weźmiesz prysznic . Gdy już dasz nową glazurę, pomalujesz sufit i zamontujesz potrzebną armaturę łazienkową pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach teraz można znaleźć wiele interesujących kompletów – pojemników na mydło, szklanek na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków obowiązkowych w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te ozdobione morskim piaskiem i muszelkami… Kojarzą się mocno z wakacjami