Zdrowie, relaks i najbardziej przyjemne samopoczucie. Jak tego dokonać? Możesz zdobyć ten efekt w swoim domu?


Spa we własnym domu? Czemu nie? Od lat domowe spa cieszy się bardziej znacznym powodzeniem. Nie musimy już zbytnio się wytracać, aby skorzystać z tej pielęgnacyjnej usługi. Dawniej to było domena salonów kosmetycznych i ośrodków zdrowia, obecnie w domowym zaciszu zrobimy najbardziej odpowiednie zabiegi dla ciała i ducha. Czasami wystarcza przecież gorąca kąpiel, w której woda i dodatek odpowiednich olejków do kąpieli to już absolutne minimum, by poczuć się komfortowo. Można i więcej?

wygodna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Na pewno możemy spróbować więcej, czyli skorzystać z nowatorskiego rozwiązania, jakim jest wanna z hydromasażem. To rzeczywiście droższe rozwiązanie, ale faktycznie bardziej komfortowe w użytkowaniu.

Kiedy czytasz o posiadającej interesującą Cię treść nowej stronie, to najpierw zweryfikuj info (https://vaco.com.pl/kontakt/katowice.html) odnośnie źródeł, z których pobiera ona dane.

Można podzielić to ze względu na masaż: z masażem wodnym, z masażem powietrznym i mieszane, czyli z masażem wodno-powietrznym.

Zacznijmy od masażu wodnego, co oznacza hydromasaż. Dysze znajdują się na ściankach wanny z hydromasażem, na dnie wanny (tam gdzie trzymane są stopy), a także na jej oparciu. Tego typu rozmieszczenie pozwala na masaż kręgosłupa, ramion i stóp. Zasada działania polega na tym, ze z dysz wydostaje woda, jaka znajduje się w obiegu zamkniętym. Kierunek czy moc przepływu wody przeważnie jesteśmy w stanie regulować. Niektóre typy wanien mają też dodatkowy system, jaki kreuje ultradźwięki, dla zwielokrotnienia efektu masażu.

Masaż powietrzny (czyli masaż perełkowy). Dysze znajdują się na dnie wanny, zaś wydostaje się z nich czyste powietrze. Bardziej interesujący jest masaż wodno-powietrzny. W tym przypadku mieszany jest masaż perełkowy i wodny, działanie dzięki temu jest niezwykle efektywne. Taka wanna umożliwia prace w systemie masaż wodny i powietrzny, co zapewnia masaż mieszany. Taki masaż łączony zapewnia rozluźnienie mięśni i ulepsza ukrwienie znacznie szybciej niż gdy korzystamy z masażu wodnego.

To na pewno cudowna informacja dla każdej osoby, która miała w planach własne spa. Masaż w warunkach domowych jest rzeczywiście osiągalny i to najwyższej jakości. Należy zainwestować w odpowiednią dla naszych wymagań wannę z hydromasażem i już zawsze korzystać z dobrodziejstw, które oferuje ta forma relaksu. Czy istnieje coś bowiem przyjemniejszego niż w pełni profesjonalny masaż, szczególnie po ciężkim dniu pracy?